O násPocházím z Trevisa, ale již přes deset let žiji v Praze. Pro sebe a své přátelé jsem z Itálie často vozil vína z malých vinařství, která u nás nebylo možné běžně koupit.
Před několika lety jsem se potkal s Davidem, úspěšným podnikatelem a znalcem vína, a začal jsem v něm pěstovat lásku k italským vínům, zejména pak k proseccu.

Spolupracujeme s renomovaným benátským enologem, se kterým nás pojí dlouholeté přátelství a vášeň k vínu. Pomáhá nám při výběru těch nejlepších sklepů a vín, jež potom můžeme nabídnout našim zákazníkům.

Spolupráci navazujeme výhradně s velmi kvalitními malými a středními vinařskými podniky v Benátsku, které mají rodinný charakter a udržují si těsné sepětí s půdou. Budujeme s nimi dlouhodobý obchodní vztah na základě osobních vazeb.
Naše dohody totiž nejlépe zpečetí podaná ruka a úsměv.

Naše silná stránka spočívá v široké síti osobních kontaktů na benátském území, v přátelských vztazích s dodavateli a v mojí dlouholeté poradenské praxi v oblasti potravin a nápojů.

Rádi bychom dopřáli i ostatním možnost ochutnat kvalitní a tradiční produkty z Itálie, které nenajdete v regálech obchodních řetězců a které si navždy zamilujete.Alvise Tazzer

jednatel společnosti

KONTAKT